REJESTRATORKA MEDYCZNA

Miasto:

Skierniewice

Opis stanowiska:

– rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta

– dbanie o pozytywny wizerunek firmy

– udzielanie informacji o zakresie wykonywanych usług

– koordynowanie planu wizyt pacjentów

– obsługa pacjentów, zarówno telefoniczna, jak i osobista zgodnie z przyjętymi standardami

– obsługa kasy, drukarki oraz innych urządzeń biurowych

– zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów

Warunki współpracy:

– praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

– przejrzyste zasady wynagradzania

– praca w trybie zmianowym

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie – mile widziane kwalifikacje medyczne

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami

– bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

– umiejętność pracy w zespole

– chęć nauki

– zaangażowanie

– umiejętność radzenia sobie ze stresem

– otwartość, cierpliwość i empatia

– dyspozycyjność odpowiedzialność, dokładność, punktualność

– mile widziane doświadczenie w profesjonalnej obsłudze pacjenta

Cv wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: sekretariat@wizjav.pl

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”